دریافت فایل

جامع ترین فایل pdf کتاب کودکان و خشونت در رسانه های جمعی

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf کتاب کودکان و خشونت در رسانه های جمعی  ترجمه مهدی شفقتی می باشد. این فایل شامل 546 صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از گاه سایت یوفایل اری و دانلود نمایید.

کتاب کودکان و خشونت در رسانه های جمعی

خشونت رسانه ای، یکی از مباحث مهم پژوهشی در عرصه تحقیقات اجتماعی و فرهنگی رسانه است که مورد توجه محققان بوده است. به تصویر کشیدن خشونت در رسانه، موافقان و مخالفانی داشته و برداشت های مختلفی را سبب شده است.

برخی اعتقاد دارند بازتاب دادن خشونت در رسانه ها به متلاشی شدن نهاد خانواده و از هم گسیختگی اجتماعی می انجامد. در مقابل، عده ای از صاحب نظران نیز باور دارند که سانسور خشونت در رسانه، سبب محدود کردن آزادی های اجتماعی می گردد. گفته می شود یکی از ابزار های مهم ترویج خشونت در میان کودکان و نوجوانان، بازی های رایانه ای است.

با این حال، تولید کنندگان این بازی ها، سود سرشار حاصل از بازار این بازی ها را بر پیامد منفی آن ترجیح می دهند. دگرگونی های حاصل از رسانه ها در قالب پیامدهای مثبت همچون افزایش سطح آگاهی اعضای خانواده و اصلاح رفتار فردی و جمعی و در قالب پیامدهای منفی همچون افزایش خشونت و جرم های اجتماعی بروز می یابد. برخی از صاحب نظران بر این باورند که رسانه ها در تقویت با تضعیف هنجارهای اجتماعی در جامعه نقش دارند. امروزه شاید بیشترین قربیان پیام های نامطلوب و خشونت بار رسانه ها (کتاب، رومه، فیلم، بازی های رایانه ای، تلویزیون) کودکان و نوجوانان هستند.


بلاگی برای یو فایل خشونت ,رسانه ,کودکان ,فایل ,اجتماعی ,بازی ,کتاب کودکان ,همچون افزایش ,قالب پیامدهای ,صاحب نظران ,جامع ترین منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بازي سرنوشت سه سوته خرید کن تحویل بگیر کاظم سعیدزاده رویای عشق مدل لباس تخفیف دونی هر چی که بخوای sakhtaniha