دریافت فایل

دانلود پاورپوینت جامع طلاق و فرزندان طلاق 32 اسلاید

توضیح فایل

پژوهشگران و کاربران گرامی: فایل حاضر پاورپوینت جامع در مورد طلاق و فرزندان طلاق می باشد .این فایل درغالب فرمت ppt و شامل 32 اسلاید زیبا و قابل ویرایش تهیه شده وهم اکنون اماده دانلود می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و زیبا را از گاه سایت اری و دانلود نمایید.

مقدمه

خانواده نخستين محيط اجتماعي است كه كودك را زير سرپرستي و مراقبت قرار مي‌دهد از اين رو بيش از تمام محيط ‌هاي اجتماعي در رشد و تكامل فرد تأثير دارد. خانواده مانند عمارتي است كه زن و شوهر ستون‌هاي آن را تشكيل مي‌دهند و فروريختن هر ستون استحكام استواري عمارت را دچار تزلزل و گسستگي مي‌كند، حال چنانچه زن و شوهري نتواند وظيفه ستون استوار اين عمارت را برعهده گيرند و به‌ هيچ وجه قصد سازش و تفاهم نداشته باشد. با قبول طلاق و جدايي تصور مي‌كنند راه نجات را براي خود و فرزندان فراهم آورده، اما خود در آينده شاهد شكست و ناكامي فرزندانشان در خانه و اجتماع خواهند بود. انحلال خانواده و جدايي كه آخرين چاره اختلاف‌هاي عميق زن و شوهرها در موارد ضروري مي‌باشد، گو اينكه در اسلام امري جايز مي‌باشد اما به آنها از ديد يك دريچه اطمينان در صورت فقدان سازش ملاحظه مي‌شود.

در اين صورت است كه فرزندان بلاتكليف و پژمرده و دلشكسته و محروم باقي مانده و فراق مي‌بيند. كودكاني كه والدينشان از ازدواج خود راضي نيستند اما با هم زندگي مي‌كنند، ممكن است تحت تأثير تنش ناشي از روابط آنها به اضطراب يا افسردگي مبتلا شوند. كودكان پس از جدايي پدر و مادرشان نيز به اضطراب عاطفي دچار مي‌شوند. كودكان هنگامي كه پس از جدايي هم با پدر و هم با مادر رابطه مداوم دارند.

‌در وضع بهتري به سر مي‌برند تا هنگامي كه فقط يكي از آنها را به‌طور تنظيم مي‌بيند. طلاق هماهنگي ميان والدين، مسائل نگه‌داري كودك وحق ملاقات را در بر مي‌گيرد.


بلاگی برای یو فایل طلاق ,فایل ,فرزندان ,جدايي ,خانواده ,صورت ,پاورپوینت جامع ,فرزندان طلاق ,جامع طلاق منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
topartstar مرجع به روز و تخصصی معماری کانال تلگرام دخترانه خرید از گناوه http://et_support.rzb.ir/ موضوعات جدید فروش و عرضه عمده پاستیل ویدیو روابط عمومی انبارنفت زالپارس وبلاگ پول