دریافت فایل

دانلود فایل pdf کتاب روان شناسی یادگیری دکتر پروین کدیور

توضیح فایل

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست,نسخه کامل کتاب روان شناسی یادگیری تالیف دکتر پروین کدیور می باشد. این فایل در قالب فرمت pdf  و شامل 12 فصل و347 صفحه است .که هم اکنون آماده دانلود می باشد . امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل مفید و ارزشمند را از گاه سایت اری و دانلود نمایید.

کتاب روان‌ شناسی یادگیری: از نظریه تا عمل کتابی است شامل دوازده فصل که برای دانشجویان رشته‌های روان‌ شناسی و علوم تربیتی تألیف شده است. این کتاب با اولین برداشت های مرتبط با یادگیری آغاز می‌شود و با چشم‌ اندازهای جدید در این زمینه به پایان می‌رسد. در این متن، برای درک بهتر فرایند یادگیری، بر سه زمینه اصلی تأکید شده است: زمینه‌های فلسفی نظریه، اصول و پژوهش های انجام شده در هر زمینه. تدوین این کتاب به گونه‌ای است که ضمن ایجاد بینش عمیق در خواننده، زمینه استفاده عملی از مفاهیم را نیز فراهم می‌آورد، و خوانندگان می‌توانند از اصول یادگرفته شده در موقعیت های واقعی نیز استفاده کنند. کتاب حاضر، علاوه بر جامعه دانشگاهی، برای سایر علاقه‌مندان این حوزه از معرفت انسانی نیز قابل استفاده است.

پیشگفتار
فصل اول: روند تاریخی مطالعات ‌یادگیری و زمینه‌های فلسفی آن
فصل دوم: رفتارگرایی
فصل سوم: نظریه‌ شناختی اجتماعی
فصل چهارم: گشتالت
فصل پنجم: ساختن‌گرایی
فصل ششم: الگوی پردازش اطلاعات در یادگیری
فصل هفتم: فرایندهای شناختی یادگیری
فصل هشتم: انگیزش و یادگیری
فصل نهم: خودتنظیمی در یادگیری
فصل دهم: یادگیری تجربه‌ای و وجودگرایی
فصل یازدهم: یادگیری و رشد
فصل دوازدهم: چشم‌اندازهای جدید در یادگیری

کتاب حاضر برای دانشجویان رشته روان‌ شناسی به عنوان کتاب مبنایی تدوین شده است. امید است که علاوه بر جامعه دانشگاهی سایر علاقه‌ مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.

بلاگی برای یو فایل کتاب ,یادگیری ,فایل ,شناسی ,استفاده ,یادگیریفصل ,شناسی یادگیری ,پروین کدیور ,روان‌ شناسی ,کتاب روان ,دکتر پروین ,دکتر پروین کدیور ,روان شناسی ی? منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان مجله اینترنتی مثبت ایران مطلب کده درددل تکتا صدا دل نوشته های آسمانی ارزان کده بروزترین اخبار و تحلیلیهای خبری مدیریت و بازاریابی عالیشاه