دریافت فایل

دانلود فایل جامع ترین پاورپوینت سیستم های اطلاعات مدیریت

توضیح فایل

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر برترین و جامع ترین پاورپوینت سیستم های اطلاعات مدیریت رشته مدیریت دولتی کارشناسی ارشد است. این فایل درغالب فرمت ppt و شامل 152 اسلاید زیبا سودمند و مفید و قابل ویرایش تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از گاه سایت اری و دانلود نمایید.

تعریف سیستم اطلاعات مدیریت ،کارکردها،ساختار و ویژگی ها

الف : تاریخچه و معرفی سیستم ها و کارکرد های آن ها

مدیر نخستین و بزرگترین تصمیم گیرنده در سازمان است که در تمام فعالیت های وی فرایند تصمیم گیری وجود دارد .با توجه به تغییرات سریع و پیچیدگی محیطی که مدیران در آن به فعالیت مشغولند استفاده از سیستم های اطلاعاتی مناسب برای مدیران امری حیاتی است.این تغییرات می توانند بر تصمیم گیری یک مدیر به اشکال گوناگون تاثیر بگذارند:

  • توسعه فناوری و سیستم های ارتباطی باعث بوجود آمدن تعداد راهکارهای بیشتر می شود.
  • پیچیدگی و حجم عملیات اتوماسیون و… باعث بوجود آمدن خطا در چندین بخش سازمان شده که هزینه زیادی ناشی از خطای بوجود آمده به سازمان تحمیل می شود.
  • امکان دارد دسترسی به اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری مشکل باشد در حالی که باید به سرعت تصمیم ها گرفته شوند.

سيستم

برای شناخت سیستم ابتدا باید آن را تعریف کنیم. پس از تعیین حد و رسم سیستم می توان آن را طبقه بندی کرد و از زاویه های مختلف آن را شناخت.

تعریف سیستم باید فراگیر و مشخص باشد. یعنی همه تفکرهای سیستمی در علوم مختلف بتوانند با رعایت مرزهای خود از آن استفاده کنند. سیستم یک مفهوم کلی است که باید آن را درک کرد و فهمید. کلمه سیستم ریشه در زبان یونانی دارد و به معنای علت قرار گرفتن اجزاء در کنار یکدیگر است. تا کنون تعاریف متعددی از سیستم ارائه شده است.


بلاگی برای یو فایل سیستم ,فایل ,تصمیم ,مدیریت ,اطلاعات ,گیری ,اطلاعات مدیریت ,تصمیم گیری ,جامع ترین ,پاورپوینت سیستم ,ترین پاورپوینت ,ترین پاورپوینت سیستم منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروش ارزان جزوات و دی وی دی های آموزشی آموزش روانشناسی بالینی مفید نوشته میهن پاورپوینت خرید و فروش فلوکس فایل کسب_درآمد_ازسایتها نرم افزار رستوران و فست فود سپند فیلم و سریال