دریافت فایل

پاورپوینت معرفی فناوری سنجش از دور لیدار

قابل توجه دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که هم اکنون معرف حضور شما سروران گرامی می باشد جامع ترین و کامل ترین فایل پاورپوینت با موضوع معرفی فناوری سنجش ازدور لیدار می باشد. این فایل شامل 20 اسلاید زیبا آموزنده ،سودمند و قابل ویرایش می باشد که در قالب فرمت ppt  و به زبان لاتین تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد .امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد . در صورزت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از گاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت اری و دانلود نمایید.

قسمتهایی از متن فایل:

از اواسط دهه 1960 استفاده از تكنولوژي ليزر براي اندازه گيري فاصله منجر به استفاده آزمايشي از ليدار براي محاسبه توپوگرافي گرديد . ملاحظه گرديد كه وقتي هواپيما از فراز درياچه پرواز مي كرد گيرنده دو موج برگشتي را نشان مي دهد كه اين حاكي از آن بود كه با اين قبيل سيستم ها مي تواند سطح و كف آب و در نتيجه عمق آب را بدست آورد .

ليزر يك سيگنال الكترومغناطيسي در باند فركانسي نور مرئي از طيف الكترومغناطيسي است . تعدادی از كشورها از سيستم ليدار براي عمق یابی آبهاي كم عمق سواحل، از راه هوا استفاده مي كنند .

تاریخچه:

استفاده از لیدار هوایی ، از اواسط سال 1960 با بوجود آمدن ليزر و كاربرد آن در پيدا كردن زيردريائيها آغاز شد. در سال1970 اولين سيستمهاي ليدار هوايي توسط آمريكا  تست شده وكانادا و استراليا نيز تستهايي در زمينه ليدار انجام دادند .

مبانی اولیه لیدار:

سنجش از دور به وسيله ليزر را ليدار گويند. لیدار یک تکنیک جمع آوری اطلاعات از سطح اشیاء است که بر مبنای اندازه گیری فاصله بوسیله لیزر عمل می کند . این سیستم اولین بار در حدود سال 1970 توسط NASA و بعد از آن توسط سایر سازمان ها به کار گرفته شد .

اندازه گیری های لیدار بر این اصل استوار است که مختصات هر نقطه روی زمین با مشخص بودن مختصات محل ارسال لیزر ، اندازه گیری طول فاصله مایل بین نقطه ارسال پالس و


بلاگی برای یو فایل لیدار ,فایل ,استفاده ,ليدار ,ليزر ,سنجش ,اندازه گیری ,فناوری سنجش ,معرفی فناوری ,پاورپوینت معرفی ,ليدار براي ,پاورپوینت معرفی فناوری منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ویلا شمال مه رمان سایت تفریحی لاف زن | سرگرمی| عکس جدید rond املاک خانی نیلگون مگ فا اس ام اس سیتی , اس ام اس عاشقانه , اس ام اس خنده دار ,اسمس ,اس ام اس جدید , اس ام اس سرکاری , جوک , آهنگ های پیشواز کارت ویزیت - بنر - تراکت - طرح لایه باز