دریافت فایل 

 

جامع ترین پاورپوینت بررسی وضعیت چشمه ها و قناتهای ایران

قابل توجه دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که هم اکنون معرف حضور شما سروران گرامی می باشد جامع ترین و کامل ترین فایل پاورپوینت بررسی وضعیت چشمه ها و قناتهای ایران می باشد. این فایل شامل 38 اسلاید زیبا آموزنده ،سودمند و قابل ویرایش می باشد که در قالب فرمت ppt تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد .امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد . در صورزت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از گاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت اری و دانلود نمایید.

این پاورپوینت به بررسی چشمه هاو قناتها و تشکیل چشمه ها, عوامل موثر در تشکیل چشمه ها و قنات ,  اثر زلزله در تشکیل چشمه , و عوامل موثر در تشکیل چشمه و . می پردازد.

قسمتهایی ازمتن فایل:

چشمه

 هرگاه آبهای زیرزمینی از راههای طبیعی به خارج راه پیدا کنند چشمه‌ها را تشکیل می‌دهند. بعضی از چشمه‌ها برای تمام سال و بعضی‌ها برای مدت کوتاه و یا بطور متناوب جاری هستند.

 تشکیل چشمه‌ها

معمولا چشمه‌ها وقتی تشکیل می‌شوند که رسوبات نفوذپذیر مانند قلوه سنگ شن و ماسه ، ماسه سنگ ، کنگلومرا و غیره روی رسوبات غیر قابل نفوذ قرار گرفته باشد و همچنین آبهای زیرزمینی

از محلهایی که دارای مقاومت کمتری بوده مانند درز ، شکاف و یا گسل‌ها خارج می‌شوند.

عوامل موثر در تشکیل و پیدایش چشمه ها

در تشکیل چشمه ها، وضعیت سطح زمین و ناهمواری های آن دخالت دارد.

اثر زلزله در بوجود آمدن چشمه ها

زلزله در بوجود آمدن چشمه ها موثر است و


بلاگی برای یو فایل چشمه ,تشکیل ,فایل ,وضعیت ,پاورپوینت ,موثر ,تشکیل چشمه ,عوامل موثر ,وضعیت چشمه ,قناتهای ایران ,بررسی وضعیت ,پاورپوینت بررسی وضعیت منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مرجع مقالات تخصصی فلوئنت پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان مطبوعات آبادان بهارفایل هر چی بخوای اینجاست ronbutth فونت برتر | دانلود فونت آجر سفال, آجر نما,, آجر قرمز , 09128663820 وبلاگ پژمان کریمی گلبرگ دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.