دریافت فایل

برترین پاورپوینت فیزیولوژی ورزشی کودکان فصل سوم

قابل توجه دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که هم اکنون معرف حضور شما سروران گرامی می باشد جامع ترین و کامل ترین فایل پاورپوینت فیزیولوژی ورزشی کودکان فصل سوم می باشد. این فایل شامل 40 اسلاید زیبا آموزنده ،سودمند وقابل ویرایش می باشد که در قالب فرمت ppt تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد . در صورزت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از گاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت اری و دانلود نمایید.

قسمتهایی ازمتن فایل:

فرایند بلوغ:

بلوغ سلسله تغییرات آناتومی و فیزیولوژی در ابتدای نوجوانی است که انتقال از مرحله نابالغی جنسی تا حلت باروری کامل را مشخص می سازد. این فرایند نه تنها با گسترش عملکرد تولید مثلی بلکه با تغییر اندازه و ترکیب بدنی و عملکرد در پاسخ به اعمال هورمونهای جنسی مشخص می گردد.

افزایش اندازه بدن که توسط افزایش پیشرونده ای در وزن و قد ظاهر می گردد. نشانه های تغییر ریختی به آسانی قابل اندازه گیری است.

سریعترین نرخ رشد در اوایل نوزادی دیده می شود زیرا وزن نوزاد در 3-4 ماهگی به 2 برابر وزن تولد و در یکسالگی به سه برابر می رسد. سپس افزایش سالانه قد و وزن ثابت است. در اوایل نوجوانی، شتاب قد و وزن در پاسخ به تغییرات هورمونی دوره بلوغ افزایش می یابد. این جهش رشدی وابسته به بلوغ در دختران زودتر و تقریباً در فاصله سنی 10 تا 12سالگی رخ می دهد.

اوج و وزن در پسران تقریبا 2 سال دیرتر از دختران ظاهر می گردد.

بلوغ جنسی

  • توالی تغییرات ساختاری (آناتومیک) و فیزیولوژیک در اوان نوجوانی که منتهی به باروری می گردد.
  • زمانی که دوره بلوغ به انتها برسد، نوجوان بلوغ کامل را بدست آورده است. رویدادهایی که در بلوغ رخ می دهد عبارتند از:
  • رشد جهشی در دوره نوجوانی
  • و.

بلاگی برای یو فایل بلوغ ,فایل ,افزایش ,فیزیولوژی ,گردد ,دوره ,ورزشی کودکان ,فیزیولوژی ورزشی ,پاورپوینت فیزیولوژی ,دوره بلوغ ,فیزیولوژی ورزشی کودکان ,پاورپوینت فی منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پاییزی دکوراسیون اداری - گروه معماری بام تازه ترین اخبار اختصاصی طراحی سایت و سئو کارشناسی ارشد برق مرجع رام و بازی و برنامهای اندروید فروشگاه فرش | ایران کارپت مشاور شهر تهران اینجا همه چی هست باستان شناس آینده خرید اینترنتی