دریافت فایل

 جامع ترین فایل pdf جزوه آموزش فارسی لامینت کاری

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر کامل ترین و جامع ترین فایل pdf جزوه آموزش فارسی لامینت کاری می باشد. این فایل در غالب فرمت pdf تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از گاه سایت اری و دانلود نمایید.

آموزش فارسی لامینت کاری

اصولاً برای ساخت مدار های چاپی روش های مختلفی وجود دارد. ساده ترین روش استفاده از ماژیک ضد آب برای رسم خطوط روی فیبر مسی می باشد. روش دیگر استفاده از لتراست )حروف برگردان مخصوص( برای طراحی علائم روی قسمت مس فیبر است. هر دو روش ذکر شده برای ساخت مدارات کوچک و ساده مناسب می باشند ولی برای مدارهای پیچیده میکروکامپیوتری و میکروکنترلری و همچنین برای زمانی که تصمیم داشته باشیم نمونه های زیادی از پروژه را تولید کنیم روش های بالا کارآمد نخواهند بود .

یکی از روش های متداول برای ساخت مدار چاپی استفاده از لمینت می باشد . لمینت یا لامینت یک ورق نازک پلاستیکی حساس به نور بوده که با تابش نور شدید در مدت کوتاهی تغییر رنگ داده و خواص شیمیایی آن تغییر می کند.

در واقع یک ماده شیمیایی حساس به نور بین دو ورقه پلاستیکی نازک قرار گرفته است(. مدار های چاپی ساخته شده با لامینت فوق العاده تمیز و دقیق بوده و با انواع تجارتی PCB ها هیچ تفاوتی ندارند.

در این مقاله تصمیم داریم به صورت تصویری و کاملاً گویا ساخت فیبر مدار چاپی (PCB) را به وسیله لمینت آموزش دهیم .
قبل از هر چیز فیبر مدار چاپی را به اندازه نگاتیو برش می زنیم و آن را با آب خالی شسته و زیر آب با سنباده 044 کاملاً تمیز می کنیم. )نگاتیو را می توانید با تغییراتی از خروجی نرمافزار ExpressPCB که در مقاله "آموزش نرم افزار ExpressPCB" آموزش داده شد تهیه کنید.


بلاگی برای یو فایل فایل ,آموزش ,لامینت ,مدار ,چاپی ,ساخت ,فارسی لامینت ,آموزش فارسی ,لامینت کاری ,مدار چاپی ,جزوه آموزش ,آموزش فارسی لامینت ,جزوه آموزش فارسی منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آموزش وردپرس تخفیفان مـنِ پیش از تـ❤ـو وی پی اس کرکی هوش مصنوعی راستی روزگار | پورتال جامع مجازی ایرانی عکس هنرمندان هر چی که بخوای