دریافت فایل

جامع ترین فایل pdf کتاب من دروازه هستم اشو ترجمه الهه دولتیاری

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf کتاب من دروازه هستم اشو ترجمه الهه دولتیاری مجموعه سخنان ایراد شده از تاریخ1971/04/01 تا تاریخ 1971/06/30 می باشد. این فایل شامل38 صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از گاه سایت یوفایل اری و دانلود نمایید.

کتاب من دروازه هستم اشو ترجمه الهه دولتیاری

اوشو، که به خاطر مشارکت انقلابی خود در علم تحول درونی شناخته شده است، همچنان برای میلیونها نفر از مردم جهان در جستجوی خود به منظور تعریف یک رویکرد جدید به معنویت فردی، هدایت و پاسخگویی به چالش های روزمره زندگی معاصر است.

پرسش اول

اشوی عزیز، امیدوارم بابت پرسیدن سوالاتی تا این حد شخصی مرا ببخشید. می پرسم چرا که احساس می کنم این ها سوالاتی هستند که قلب بسیاری از مردم را به آتش کشیده اند. شما کیستید؟چرا به این جهان آمدهاید؟کار شما در اینجا چیست؟و چگونه این کار به فرجام خواهد رسید؟
برای من تفاوتی ندارد این سوالات شخصی هستند یا خیر، چون برای من شخص وجود ندارد. و از آنجایی که شخصی وجود ندارد که این سوالات به وی مربوط باشد، پس نمی توانید سوالات شخصی مطرح کنید.

در حقیقت مطرح کردن سوالات شخصی نیست که عملی گستاخانه به حساب می آید، بلکه فرض را بر وجود داشتن شخص گرفتن همانا گستاخانه است. شخص معدوم است، چیزی ناموجود. در واقع هیچ شخصی وجود ندارد، یا اینکه تنها یک شخص است که وجود دارد. تنها در رابطه با خداوند است که می توان گفت دارای صفت شخص است. چرا که تنها اوست که می تواند یک مرکز داشته باشد.

بلاگی برای یو فایل فایل ,شخصی ,وجود ,سوالات ,دولتیاری ,کتاب ,ترجمه الهه ,الهه دولتیاری ,دروازه هستم ,سوالات شخصی ,شخصی وجود منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بازاریاب فضای مجازی آژانس تبلیغاتی هورتاش ترنج گپ|گپ ترنج|ترنج چت کاشت بولت بهداشت و سلامت انتظار آفتاب funh (سایت تفریحی سرگرمی و دانلود) فروش برنج ایرانی بدون واسطه دانلود فایل