دریافت فایل

جامع ترین فایل pdf کتاب اصول محاکمات جزایی افغانستان

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf  کتاب اصول محاکمات جزایی افغانستان می باشد. این فایل شامل 134 صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از گاه سایت یوفایل اری و دانلود نمایید.

کتاب اصول محاکمات جزایی افغانستان

کتاب «اصول محاکمات جزایی افغانستان» نوشته «غلام حیدر علامه» زمستان سال 1394 با همت «نشر واژه» چاپ و در 25 فروردین‌ماه رونمایی، نقد و بررسی شد.

افغانستان کشوری که حدود 40 سال جنگ را پشت سر گذاشته و تاکنون به ثبات کامل نرسیده به همین دلیل در ابعاد مختلف با مشکلات متعدد و چند وجهی مواجه است که یکی از آن نبود اطلاعات کافی شهروندان با قوانین نافذ این کشور به شمار می‌رود.

افزایش مجرمین همزمان با افزایش جرم‌انگاری‌ها است که خود باید موارد و عمل‌کردهای جرمی جرم‌انگاری شده و با شیوه عام‌فهم در کُتب تدوین یابد تا زمینه آگاهی شهروندان از انواع جرایم و مجازات‌ها بوجود آید.

همزمان با چاپ کُتب در این خصوص، زمینه آموزش درست دانشجویان رشته‌های جرم‌شناسی و حقوق از این موضوعات مساعد می‌شود که کتاب «اصول محاکمات جزایی افغانستان» در همین راستا چاپ و نشر شده است.

«اصول محاکمات جزایی» رشته‌ای از علم حقوق است که زمینه تطبیق عدالت در ادارات عدلی و قضایی همچون پلیس، دادستانی و دادگاه‌ها را فراهم می‌کند و یا به عبارت دیگر، اصول محاکمات جزایی ابزار گرانبها و ارزشمند و بازوی توانمند برای حقوق جزای متنی به منظور اجرایی شدن اساسات رشته حقوق بویژه حقوق جزا در مرحله عمل به شمار می‌رود.

کتاب «اصول محاکمات جزایی افغانستان» در حالی در بازار کتاب افغانستان وارد می‌شود که با وجود پیشرفت‌های چشم‌گیر در علم حقوق در این کشور، اما کمتر کتابی یافت می‌شود که این موضوع را در پرتو آخرین نظریات حقوقی موجود در دنیا، تحلیل و تفسیر کرده و قوانین را بر اساس آن تدقیق و تفسیر کرده باشد.

این کتاب در 3 بخش تدوین یافته که بخش اول آن را «کلیات»، بخش دوم آن «کشف، تحقیق و تعقیب مجرم» و بخش سوم آن را «دادرسی جرم» شامل می‌شود.


بلاگی برای یو فایل محاکمات ,کتاب ,جزایی ,حقوق ,فایل ,افغانستان ,محاکمات جزایی ,اصول محاکمات ,«اصول محاکمات ,جزایی افغانستان ,کتاب اصول ,اصول محاکمات جزایی ,محاکما منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تخفیف ویژه فقط برای امروز مرجع دانلود رایگان کرد صدا - دانلود آهنگ جدید فال حافظ تی تی کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد علت ارور HRS - تعمیر یخچال دوو بازار گوشی | قیمت گوشی | قیمت لپ تاپ | قیمت موبایل ویولت رومان وبلاگ داور ایرانی اجیرلو