دریافت فایل

 جامع ترین فایل pdf کتاب خویشاوندان دور کارلوس فوئنتس

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf کتاب خویشاوندان دور نوشته کارلوس فوئنتس ترجمه مصطفی مفیدی می باشد. این فایل شامل 269 صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از گاه سایت یوفایل اری و دانلود نمایید.

کتاب خویشاوندان دور اثر کارلوس فوئنتس

خویشاوندان دور یکی از آثار نویسنده مشهور و محبوب مکزیکی کارلوس فوئنتس است.کارلوس فوئنتس به راحتی و زیبایی داستان ها رو پیچ و خم می دهد که باعث جذب خواننده می شود.این کتاب داستان مرز بین خواب و بیداری است.

خویشاوندان دور"، اثر "کارلوس فوئنتس"، رمانی بی زمان، در رمز خیال و واقعیت و آمیزه‌ای نامتمایز از بیداری و رویا در میان زنده‌هایی مرده و مردگانی به زندگی بازگشته، است .

دو دوست در یک بعد از ظهر آفتابی نوامبر در باشگاه اتومبیل رانی فرانسه ناهار می‌خورند .ضمن صرف غذا دوست سالخورده کنت دو برانلی که عمرش با عمر قرن برابری می‌کند، تجربه‌های تازه‌اش را با دوست جوانتر در میان می‌گذارد، و کلاف قصه در این گفت و گو باز می‌شود .

ساختار رمان بیشتر در قالب نقل تجربه‌های پراکنده و گسسته روایتگر قصه است که گاه به گاه جایش با نویسنده عوض می‌شود ;روایتگری که یک جا در "پارک مونسو "دست دوستی پسرکی در انزوا را رد می‌کند و جایی دیگر پیرانه سر برای جبران آن کوتاهی، نا تراشیدگی مردکی خشن و بی ادب را تحمل می‌کند ; مردی که روایتگر، تصویر آن پسرک را در چهره او می‌بیند


بلاگی برای یو فایل فوئنتس ,کارلوس ,فایل ,خویشاوندان ,کتاب ,دوست ,کارلوس فوئنتس ,کتاب خویشاوندان ,ترین فایل منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
درخواستی ها | دانلود فیلم و اهنگ ریمیکس با لینک مستقیم بهترین سایت مدو زیبایی,ارایش و عروس دانلود فایل های کمیاب شرکت سایبان برقی شاهد دانلود فیلم جدید خرید و فروش مواد شیمیایی تعمیرات وسایل برقی راهنمای جامع هتل گردی در ایران آلفا کده | مرجع تخصصی پایه نهم لوله بازکنی