دریافت فایل

 ادبیات تطبیقی جلد پنجم (ادبیات تطبیقی ضرورتی علمی و فرهنگی برای دانشگاههای ایران)

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf کتاب ادبیات تطبیقی جلد پنجم (ادبیات تطبیقی ضرورتی علمی و فرهنگی برای دانشگاههای ایران) تالیف علیرضا انوشیروانی می باشد. این فایل شامل 171 صفحه می باشد و در غالب فرمت pdf  تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است.امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از گاه سایت یوفایل اری و دانلود نمایید.

ادبيات تطبيقي: ضرورتي علمي و فرهنگي براي دانشگاه هاي ايران

ادبيات تطبيقي دو ساله شد. راه چنداني نيامده ايم، ولي با نقشة راه و برنامه آمده ايم. در اين مدت كوتاه، تلاش كرد هايم تا گام ها را كوچك ولي مبتني بر نظري ه و روش تحقيق علمي برداريم. اين نكته را در همان شمارة اول گفتيم و در شماره هاي متعاقب آن مؤكد داشتيم، چون معتقديم راه پيشرفت علمي در هر رشت هاي منوط به داشتن دانش كافي در زمينة نظريه ها و رو شهاي جديد تحقيق است و بر خود فرض م يدانيم كه كج راهه ها را به پژوهشگران اين رشته به ويژه دانشجويان جوان و علاقه مند نشان دهيم.

از همان آغاز، مي دانستيم كه پاي در راهي ناپيموده و دشوار گذاشته ايم؛ نه تنها مي بايست تحولات نظري و رويكردهاي جديد اين رشته را معرفي كنيم، بلكه بدفهمي هاي رايج را نيز شناسايي و تصحيح كنيم. به سخن ديگر، لازم بود در كنار تبيين ساحت نظري ادبيات تطبيقي به نقد ساختارها و روش هاي كهن و منسوخ هم بپردازيم.
چنين راهبردي، به دلايلي كه اينجا مجال پرداختن به آنها نيست، تا سرحد نا ممكن دشوار بود. ولي همين چهار شمارة اول به سرعت جاي خود را در ميان پژوهشگران بينارشته اي در داخل و خارج كشور باز كرد و مقاله هاي علمي وزي نتري را به سوي اين نشرية نوپا روانه ساخت. استقبال خوانندگان با حمايت هاي بي دريغ رئيس فاضل و ادب پرور فرهنگستان همراه شد و بر شوق و ارادة ما براي ادامة راه افزود و سختي ها را بر ما آسان كرد.


بلاگی برای یو فایل فایل ,تطبیقی ,ادبیات ,علمي ,نظري ,تطبيقي ,ادبیات تطبیقی ,ادبيات تطبيقي ,دانشگاههای ایران ,کتاب ادبیات ,برای دانشگاههای ,کتاب ادبیات تطبیقی ,برا منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود فیلم با لینک مستقیم دانلودستان مجله ویدئویی داربین جملات خیس و خشک گلدیس دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. بازگشت به اسلام ، بازگشت به اصل مرجع دانلود چیت,کانفیگ دانلود کده بهترین سایت