دریافت فایل

کتاب دین برای خدا ناباوران الن دوباتن

قابل توجه دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که هم اکنون معرف حضور شما سروران گرامی می باشد جامع ترین و کامل ترین فایل pdf کتاب دین برای خدا ناباوران نویسنده آلن دوباتن ترجمه کامبیز توانا می باشد. این فایل شامل 303 صفحه می باشد که در قالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد .امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .درصورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از گاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت اری و دانلود نمایید.

معرفی کتاب دین برای خداناباوران نوشته آلن دو باتن

آلن دوباتن نویسنده وفیلسوف ساکن بریتانیاست. وی در هاروارد فلسفه خوانده است و معروفترین کتاب وی که به فارسی نیز ترجمه شده است کتاب تسلی بخشیهای فلسفه است.

کتاب‌های او موضوعات مختلفی را به شیوه‌ای فلسفی با تاکید بر ارتباط آن با زندگی روزمره بررسی می‌کند. وی در کتاب «دین برای خدانابواران که کامبیز توانا آن را ترجمه کرده است به آنهایی که به

خدا باور ندارند توصیه می‌کند بهتر است به جای دست انداختن دین و دینداران از دین چیزهایی را که نیاز دارند بردارند یا بربایند! به نظر او دین‌ها که کهن‌ترین راهنماهای بشر هستند سرشار از ایده‌هایی برای زندگی بهتر و مدیریت جامعه‌اند.

این کتاب برای کسانی است که نمی‌توانند به آنچه به آن معجزه گفته می‌شود، اعتقاد داشته باشند یا به روح و داستان‌های سوختن بوته زار باور ندارند و هیچ اعتقاد راسخی به ن و مردان غیرمعمول قرن سیزدهم ندارند، مثل «سنت اگنس از مونته پولچیانو» که گفته می‌شود وقتی در حال عبادت بود تا کودکان را از جهان آخرت بازگرداند، یک متر از سطح زمین فاصله می‌گرفت و در هوا شناور می‌ماند و در آخر عمر خود (البته گفته می‌شود) به جای مرگ، از جنوب توسان در قالب یک فرشته، به آسمان بازگشت.

دوتلاش برای نشان دادن اینکه خدا وجود ندارد، برای خداناباوران و آتئیست‌ها، می‌تواند نوعی سرگرمی باشد. منتقدان جدی ادیان، نوعی لذت در نشان دادن حماقت دینداران به شکل پرداختن به جزییات پیدا کرده‌اند و .


بلاگی برای یو فایل کتاب ,فایل ,دوباتن ,گفته ,دانلود ,ترجمه ,گفته می‌شود ,نشان دادن ,باور ندارند ,برای خداناباوران ,کامبیز توانا منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروشگاه فایل دانلود فیلم هميشه سونيک لینکستان ایرانگردی و ایرانشناسی طبیعت گردی، مطالب خواندنی و ...... برگزار کننده تورهای ملی دوچرخه سواران، کوهنوردان و میهن پرستان اقوام ایرانی سویق مطهر تولید کننده مکمل‌های گیاهی خرید اینترنتی غرفه کریستال