دریافت فایل

 کتاب راهنمای عملی تنظیم دادخواستهای حقوقی

قابل توجه دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که هم اکنون معرف حضور شما سروران گرامی می باشد جامع ترین و کامل ترین فایل pdf کتاب راهنمای عملی تنظیم داد خواستهای حقوقی می باشد. این فایل شامل 347 صفحه می باشد که در قالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد .امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .درصورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از گاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت اری و دانلود نمایید.

کتاب راهنمای عملی تنظیم دادخواستهای حقوقی

دادخواست شکوائیه ای است که به مراجع قضائی به صورت نوشتاری یا گفتاری عرضه می شود. در ایران، دادگاه ها موظفند بدون عرضه دادخواست از سوی افراد ذینفع، به دعوی ها رسیدگی نکنند. دادخواست های دریافتی باید به زبان فارسی ،به صورت کتبی و بر روی برگ های چاپی ویژه ای تهیه شود.

تنظیم دادخواستهای حقوقی امری مهم در اقامه دعوی می باشند و چه مواقع بدلیل اشکالات متعدد در دادخواست جریان دادرسی به ضرر طرف دعوی(معمولا خواهان لیکن خوانده نیز در مواقعی خواهد بود)می باشد.دادرسی مدنی جز حقوق خصوصی است که از دادرسی کیفری منفک گردیده و دعاوی حقوقی و کیفری در دادگاههایی که بدین مهم تخصیص یافته اند اقامه می شوند.گاهی مواقع دعوی حقوقی در دادگاه کیفری مورد حکم قرار می گیرد که نمونه بارز ان دعوی ضرر و زیان ناشی از وقوع جرم می باشد.

در این کتاب مفید ۳۴۷ صفحه ای با نحوه نوشتن یک دادخواست مناسب آشنا میشوید و بهتر میتوانید در دادگاه ها از حق و حقوقتان دفاع کنید. دادخواست یکی از برگ‌های قضایی در دادگاه‌ها است. دادخواست وسیله رسمی احقاق حق است که از طریق مراجعه به دادگاه‌ها صورت می‌گیرد. دادخواست نوشتاری به‌وسیله برگه‌ای به نام برگ دادخواست انجام می‌گیرد. در کتاب پیش رو بطور کامل نحوه تنظیم یک دادخواست را خواهید آموخت.


بلاگی برای یو فایل دادخواست ,حقوقی ,تنظیم ,فایل ,دعوی ,کتاب ,دادخواستهای حقوقی ,راهنمای عملی ,تنظیم دادخواستهای ,عملی تنظیم ,کتاب راهنمای ,تنظیم دادخواستهای حقوق منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
لیست قیمت های فلزیاب در تهران 09102181088 آموزش بدنسازی خدمات باربری کارترال Hope دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم سیستان فیلم پایگاه خبری شهر هوره modisbeauty.rozblog.com دانلود کلیپ جدید