دریافت فایل

جامع ترین فایل پاورپوینت اصول تفکرسیستماتیک 36 اسلاید

دانشجویان و کاربران گرامی :فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل پاورپوینت اصول تفکر سیستماتیک می باشد. این فایل شامل 36 اسلاید زیبا پرمحتوا و سودمند می باشد و در غالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد درصورت تمایل می توانید این فایل مفید و ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از گاه سایت اری و دانلود نمایید.

مقدمه ای بر سیستم

در سال 1954 انجمنی متشکل از زیست شناس، اقتصاددان، ریاضی دان و فیزیولوژیست بنام انجمن پژوهشی سیستمهای عمومی تشکیل شد که کارشان پیدا کردن شباهتهای علوم مختلف و انتقال مفاهیم یک علم به علم دیگر بود. بدنبال تحقیقات این انجمن نظریه عمومی سیستمها را منتشر کرد. هدف نظریه عمومی سیستمها کشف قوانین و نظم ذاتی انواع پدیده هاست.

  نظریه عمومی سیستمها :

برخلاف پدیده های فیزیکی مثل جاذبه و الکتریسیته، حیات و زندگی فقط در موجودیتهایی بنام ارگانیسم یافت می شود. هر ارگانیسم یک سیستم است که شامل اجزاء است و  این اجزاء با یک فرایند با هم برای رسیدن به یک هدف در تعاملند.

    مزایای تفکر سیستمی:

  •     1- خطر محدود شدن به یک وظیفه برطرف شده و سایر زیر سیستمهای تولید کننده ورودیها یا استفاده کننده از خروجیهای سیستم ( سازمان) را تحت شناسایی قرار می دهد.
  •     2- این امکان را برای مدیران فراهم می کند که هدف های وظیفه ای خود را مرتبط با مجموعه هدفهای کلان سازمان در نظر بگیرند.
  •     3- تفکر سیستمی باعث می شود ساختار زیر سیستمها متناسب با سیستم کلی سازمان تعریف شود.
  •      4-  به دلیل داشتن هدف کلی سیستم امکان ارزیابی زیرسیستمها در جهت   همراستایی با هدف کل امکان پذیر است.

    تعریف سیستم:

در قرن بیستم تعاریف مختلفی از سیستم ارائه گردید ولی جامع ترین آنها عبارتند از: مجموعه منظمی از عناصر بهم وابسته که و .


بلاگی برای یو فایل سیستم ,فایل ,تفکر ,عمومی ,جامع ,سیستمها ,جامع ترین ,نظریه عمومی ,عمومی سیستمها ,پاورپوینت اصول ,فایل پاورپوینت ,نظریه عمومی سیستمها منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود فیلم , سریال , بازیگران ,زوتوگرام دانلود آنلاین فایل های الکترونیکی اندرویدستان Shop اشپزی فیلم و انیمیشن فروشگاه بامبی زَواف | زبان و ادبیات فارسی englandguide