دریافت فایل

جامع ترین فایل pdf جزوه آموزش اتوکد سه بعدی 20 صفحه

دانشجویان و کاربران گرامی :فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf جزوه آموزش اتوکد سه بعدی  ویژه مهندسین عمران و معماری می باشد این فایل شامل 20 می باشد و در غالب فرمت pdf تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد درصورت تمایل می توانید این فایل مفید و ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از گاه سایت اری و دانلود نمایید.

جزوه آموزش اتوکد سه بعدی

جزوه آموزش اتوکد سه بعدی دارای تصاویر و گرافیک مناسبی برای یادگیری مقدماتی اتوکد سه بعدی دارد. اتوکد سه بعدی در حقیقت برای مهندسین عمران و معماری جایگاه خاصی دارد. اکثر نقشه های موجود در طراحی نمای ساختمان ابتدا باید در محیط سه بعدی اتوکد طراحی شوند و بعد در نرم افزارهایی مانند مکس پیاده سازی شوند.

 

اتوکد (به انگلیسی: AutoCAD) نرم‌افزاری است که برای ترسیم نقشه‌های مهندسی و صنعتی به کار می‌رود. این نرم‌افزار از محصولات شرکت آمریکایی اتودسک است. کاربران اتوکد امکان استفاده از محیط‌های دو و سه بعدی را دارند. آخرین نسخه منتشر شده از نرم افزار 2020 می باشد. شایان ذکر است که این نرم افزار از الگوی یک سال جلوتر نام نسخه استفاده می کند. برای مثال ورژن 2020 در سال 2019 منتشر شده است.

نرم افزار AutoCAD یکی از مهمترین و پرکاربردترین نرم افزارهای طراحی های دو و سه بعدی و همچنین ترسیم فنی است. در واقع، وجود عبارت CAD در نام این نرم افزار مخففی است از عبارت Computer Aided Design به معنی طراحی به کمک نرم افزار است. و .


بلاگی برای یو فایل اتوکد ,فایل ,افزار ,آموزش ,جزوه ,طراحی ,آموزش اتوکد ,جزوه آموزش ,جامع ترین ,ترین فایل ,مهندسین عمران ,جزوه آموزش اتوکد منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود کلیپ جدید زگیل تناسلی سمیرا MEDICINE مینوسا یه جمله حرف حساب بورس ایران پیرو