دریافت فایل

جامع ترین فایل پاورپوینت کارگاه عمومی ماساژ 55 اسلاید

دانشجویان و کاربران گرامی :فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین وکامل ترین فایل پاورپوینت کارگاه عمومی ماساژ می باشد این فایل شامل 55 اسلاید زیبا پر محتوا و سودمند و قابل ویرایش می باشد ودر غالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد درصورت تمایل می توانید این فایل مفید و ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از گاه سایت اری و دانلود نمایید.

قسمتهایی ازمتن فایل:

با ماساژ بدن توجه و نوازش خود را به يكايك سلولهاي بدن ميرسانيد و سلول هاي خود راغرق در سپاسگزاري خواهيد كرد. سپاسگزاري سلولها به صورت  سلامت كامل، شادي و خودكفايي تظاهر خواهد كرد.
با ماساژ بدن به   آرامش   فوق العاده اي دست خواهيد يافت و اگر ماساژ بدن را بطور روزانه و مرتب انجام دهيد  آرامش و سلامت پايداري را بدست خواهيد آورد.

پوست

در هنگام رشد جنین، بیرونی ترین لایه از میان سه لایه ی سلولی جنینی به نام ا کتودرم به سیستم عصبی _ مرکزی تبدیل شده و سپس در قالب پوست برای پوشاندن بدن جنین رشد می کند.

از آنجا که پوست آدمی بزرگترین منبع قابل رویت در ادراک احساسات می باشد، بنابراین نقش اساسی را در ارتباطات دارد. پوست روکش و پوشش محافظتی بی نظیری است که اطلاعات پیرامون محیط انسان را تهیه و درک می کند. و

پوست چیست؟

پوست بدن ما یک بافت زنده است. این بافت زنده در هر 3 ساعت دو لایه ی جدید می سازد. در هر ساعت حدود یک میلیون یا بیشتر سلول ساخته می شود. همچنین موارد زیر را نیز می سازد.

  • 1- بیش از دو میلیون منفذ عرق که مواد زاید را از بین می برد.
  • 2- در هر 2/5 سانتیمتر از پوست دو هزار غده وجود دارد که روغن مخفی تولید می کند.
  • و

بلاگی برای یو فایل فایل ,پوست ,ماساژ ,لایه ,خواهيد ,دانلود ,کارگاه عمومی ,عمومی ماساژ ,جامع ترین ,پاورپوینت کارگاه ,فایل پاورپوینت ,کارگاه عمومی ماساژ ,پاورپوینت منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
varzesh33 معرفی کالا فروشگاهی انجام پروژه های شبیه ساری peyton3s casa قیمت تمامی ادویه جات هندی و ایرانی حهت خرید ادویه لیبرا تبلیغات ها آموزش احترام اجتماعی در مدارس برنامه نویسی ،کتب.مقالات ،نرم افزار unsterblich