دریافت فایل

 فایل جامع پاورپوینت حسابرسی مستمر

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر کامل ترین و جامع ترین فایل پاورپوینت حسابرسی کامپیوتری می باشد. این فایل شامل 34 اسلاید زیبا ،آموزنده ، پر محتوا و قابل ویرایش می باشد و در غالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از گاه سایت اری و دانلود نمایید.

تعریف حسابرسی مستمر

حسابرسی مستمر رویکردی است که امکان تهیه گزارش های حسابرسی به طور همزمان یا بعد از یک دوره مالی کوتاه مدت (بعد از وقوع رویداد) را برای حسابرسان مستقل فراهم می آورد و فاصله زمانی بین وقوع رویداد و اظهارنظر حسابرس درباره اظهارات راجع به آن رویداد را از بین می برد. حسابرسی مستمر عدم رعایت کنترل ها را در زمان وقوع کشف می کند و قبل از تاثیر گذاری آن بر سازمان آن را اصلاح می کند.

تجارت الکترونیک و تغییر شکل اطلاعات و داده ها و ستانده های سیستم اطلاعاتی حسابداری از شکل سنتی و کلاسیک به شکل الکترونیک امروزی، رشد سریع شکل جدید گزارشگری مالی مورد استفاده در اینترنت، نرم افزارها و سخت افزارها و استفاده آنها در تهیه و آنالیز اطلاعات و سایر تغییرات در حسابداری موجب شده تا حسابداری شکل کاملا جدیدی به خود بگیرد. گزارشگری بهنگام که ساخته و پرداخته همین تغییرات سریع است کمک شایان توجه ای در خدمت رسانی به استفاده کنندگان اطلاعات مالی کرده است. از آنجا که استفاده کنندگان اطلاعات مالی نیازمند اظهانظر به هنگام حسابرس جهت اطمینان بخشی، تایید قابلیت اتکاء و صحت نسبی اطلاعات می باشند، لزوم ایجاد رویه جدیدی در حسابرسی غیر قابل انکار و بجا می نماید.

حسابرسی مستمر عدم رعایت کنترل ها را در زمان وقوع کشف می کند و قبل از تاثیرگذاری آن بر سازمان، آن را اصلاح می¬کند. این امر موجب پیشرفت تدریجی و قابلیت حفظ محیط کنترلی در سطحی نزدیک تر به آنچه مورد انتظار است می¬شود. در این تحقیق حسابرسی مستمر به عنوان یکی از دستاوردهای فناوری اطلاعات به تفصیل مورد بررسی قرار گرفته است.


بلاگی برای یو فایل حسابرسی ,فایل ,مستمر ,اطلاعات ,استفاده ,مورد ,حسابرسی مستمر ,پاورپوینت حسابرسی ,استفاده کنندگان ,کنندگان اطلاعات ,اطلاعات مالی ,استفاده کنندگ? منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سایت تای تی وی autobararj سایت اینترنتی کویر ینگه دنیا هر چی که بخوای لینک دات ترولیا | لینک گروه تلگرام | لینک کانال تلگرام | لینک ربات تلگرام صداجوان | دانلود آهنگ جدید