دریافت فایل

 جامع ترین فایل پاورپوینت با عنوان تئوری حریق 73 اسلاید

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر کامل ترین و جامع ترین فایل پاورپوینت با عنوان تئوری حریق می باشد. این فایل شامل 73 اسلاید زیبا ،آموزنده ، پر محتوا و قابل ویرایش می باشد و در غالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از گاه سایت اری و دانلود نمایید.

مبانی آتش‌نشانی؛ تئوری حریق

احتراق عبارت است از واکنشی شیمیائی که در اثر ترکیب دو ماده شیمیایی که یکی اکسید کننده( مانند اکسیژن) ودیگری اکسید شونده( مانند نفت وبنزین) باشد: انجام شود.   در اثر احتراق حرارت تولید می شود. اگرحرارت حاصله در واحد زمان قابل توجه باشد وهمراه آن نور نیز تولید گردد گویند حریق یا آتش سوزی ایجاد گردیده است و .

2- 1 -نقطه شعله زنی

 نقطه شعله زنی یک مایع عبارتست از درجه حرارتیکه آن مایع بخارات کافی جهت تشکیل یک مخلوط قابل اشتعال با هوا در سطح خود تولید نماید.

قابل ذکراست که در نقطه شعله زنی با ایجاد جرقه فقط یک لحظه شعله تولید می شود وادامه نخواهد داشت.

3 -1 -نقطه آتش

حداقل دمائی که درآن یک مایع به سرعت کافی تولید بخار جهت ادامه اشتغال بنماید را نقطه آتش گویند.

نقطه آتش معمولاً چند درجه بالاتر از نقطه شعله زنی است.

4- 1- درجه حرارت اشتغال (آتش گیری)

و


بلاگی برای یو فایل فایل ,نقطه ,تولید ,حریق ,شعله ,قابل ,تئوری حریق ,نقطه شعله ,عنوان تئوری ,ترین فایل ,فایل پاورپوینت منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مداد سفید وب لاگ آتلیه بن سای کووید ۱۹ HAPPY LIFE Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-B ترفند های بازی,ترفند های انفجار خرید عینک آفتابی چنل کالای ارزان فروشگاه سیم و کابل تک غرب