دریافت فایل

جامع ترین فایل pdf کتاب ماه کامل می شود 109صفحه

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر کامل ترین و جامع ترین فایل pdf کتاب ماه کامل می شود تالیف فریبا وفی می باشد. این فایل شامل 109 صفحه می باشد و در غالب فرمت pdf  تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از گاه سایت اری و دانلود نمایید.

درباره کتاب:

بهاره از خانواده سنتی خود جدا شده و به همراه برادرش بهادر در تهران زندگی می کند. او در شرکتی کار می کند و در آن شرکت با مردی که دوست عزیز خطابش می کند و چند نفر دیگر کار می کند و در ادامه ماجراجویی ها و خودیابی اش به پیشنهاد یکی از دوستانش به ترکیه سفر می کند تا با بهنام ملاقات کند و احیانا ازدواج کند. سفر فرصتی برایش فراهم می کند تا با فاصله به پشت سر نگاه کند و با اعتمادبه نفس بیشتری در مورد انتخاب تازه خود تآمل کند.

بخشی از کتاب :

سفر ما را به جای تازه نمی­برد. جای قبلی را برایمان تازه می­کند. بعد از سفر می­فهمی خانه­ های که در آن زندگی می­کنی نور کافی ندارد. اشیا خوب چیده نشده­ اند. زیاد چفت هم­ اند. پرده­ ها بدرنگ­اند. چشمت می افتد به ساعت روی دیوار. اشانتیون یکی از کارخانه ­هاست. کار بهادر است. اگر جمجمه­ ی مفت هم بدهند به دیوار میخ می­ کند. نگاه می کنی به تنها تابلویی که روی دیوار اتاقت هست و تعجب می کنی چطور سال ها به این ترکیب بدرنگ کوه و جنگل نگاه می کردی و یک بار هم به صرافت نمی افتادی عوضش کنی. و.
بلاگی برای یو فایل فایل ,کتاب ,کامل ,دیوار ,تازه ,دانلود ,ترین فایل ,جامع ترین منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
گرشا صوت آموزش طراحی و ساخت سایت به صورت حرفه ای kolergazi کمیته تخصصی هولاهوپ توتال کیک بوکسینگ اینجا همه چی هست navide همه چیز درباره ی طبیعت ایران مرکز پرستاری شکوفایی مرکز مشاوره شغلی و کاریابی رادوین