دریافت فایل

 جامع ترین فایل pdf کتاب وحدت عارفانه مسیحا برزگر

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر کامل ترین و جامع ترین فایل pdf کتاب وحدت عارفانه مسیحا برزگر می باشد. این فایل شامل 624 صفحه می باشد و در غالب فرمت pdf  تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از گاه سایت اری و دانلود نمایید.

توضیحات

کتاب وحدت عارفانه اثر مسیحا برزگر

در وحدتِ عارفانه،

نگاهِ یکی‌بینِ عارف،

به یگانگی با هستی می‌رسد

و بدین‌سان، شاهد و مشهود یکی می‌شوند.

تنها شهود می‌ماند و بس.

در چنین یگانگی و وحدت است که اگر گردبادی نیز پیرامونِ تو بوزد، تو انسجامِ خویش را از دست نخواهی داد. مرکزِ این گردباد خواهی شد. آنگاه در دنیا خواهی بود، اما از دنیا نخواهی بود.

وحدتِ عارفانه، وحدتی ذهنی نیست، بلکه وحدتی واقعی و وجودی‌ست. خداوند اشیا را خلق کرده است، اما خود از اشیا جدا نیست. این حقیقتی‌ست بسیار ساده و بدیهی. او نمی‌تواند از اشیا جدا باشد، زیرا مرزی که او را از اشیا و اشیا را از او جدا می‌سازد، او را محدود می‌کند. در حالی که خداوند حدودی ندارد.

ابوالمجد، مجدود بن آدم سنائی غزنوی،مردی‌ست با خبر، که رویتش بر روایتش مقدم است.,.


بلاگی برای یو فایل فایل ,وحدت ,اشیا ,برزگر ,عارفانه ,مسیحا ,وحدت عارفانه ,کتاب وحدت ,مسیحا برزگر ,عارفانه مسیحا ,ترین فایل ,عارفانه مسیحا برزگر ,وحدت عارفانه مسیحا منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مجازی آنلاين | دانلود کتاب انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی borhannews.rozblog.com ش‌فی‌ره صداي قلعه جوق گل خونه رز لاکچری دانلود فیلم ایرانی و خارجی تابستون دانلود فایل فروش اینترنتی روژین پلاست