دریافت فایل

دانلود جامع ترین پاورپوینت کتاب اصول مهندسی اینترنت

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر جامع ترین فایل پاورپوینت کتاب اصول مهندسی اینترنت تالیف مهندس احسان ملکیان ویژه رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر نرم افزار  می باشد. این فایل درغالب فرمت ppt و شامل 254 اسلاید زیبا سودمند و مفید و قابل ویرایش تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از گاه سایت اری و دانلود نمایید.

شرح مختصر:

كتاب اصول مهندسی اينترنت آقای احسان ملكيان ، منبعی است كه در اكثر دانشگاه ها برای درس مهندسی اينترنت مورد استفاده قرار می گيرد. كتابی از انتشارات نص كه 18 بار تجديد چاپ شده است و ويرايش دوم آن در بازار موجود است به دوستان توصيه می شود كه آخرين ويرايش از اين كتاب را مطالعه كنند اما چون اين كتاب را به راحتی نمی توان همه جا پيدا كرد شما می توانید اسلاید های پاورپوینت این کتاب را اری نمایید.

اینترنت سامانه‌ای جهانی از شبکه‌ های رایانه‌ای بهم پیوسته‌ است که از پروتکل TCP/IP برای ارتباط با یکدیگر استفاده می‌نمایند. به عبارت دیگر اینترنت، شبکه شبکه هاست که از میلیون‌ ها شبکه خصوصی، عمومی، دانشگاهی، تجاری و دولتی در اندازه‌های محلی و کوچک تا جهانی و بسیار بزرگ تشکیل شده‌ است .که با آرایه وسیعی از فناوری های الکترونیکی و نوری به هم متصل گشته‌اند.

اینترنت چیست؟

اینترنت، در ساده‌ ترین تعریف، عبارت است از: کامپیوتر هایی که در سراسر دنیا به هم متصل هستند. شبکه‌ای که این کامپیوترها را به یکدیگر متصل می‌سازد، و متدهای انتقال اطلاعات روی این شبکه.

منشاء اینترنت را می‌توان در سال‌های جنگ سرد یافت. زمانی که احتمال شروع یک جنگ هسته‌ای بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی کاملا وجود داشت. در آن سال‌ها وزارت دفاع آمریکا بدنبال یک سیستم مخابراتی بود که بتواند حتی در مقابل ضربات یک جنگ اتمی دوام آورد و از هم نپاشد.

اینترنت به انواع بسیار گوناگونی از سرویس‌ های مخابراتی، از خطوط ساده تلفنی گرفته تا کابل‌های نوری پر سرعت و کانال های ماهواره‌ای، متکی است. اگر این کانال‌های مخابراتی را بزرگراه اینترنت بدانیم، مسیریاب‌ها (routers) کامپیوتر هایی که بر انتقال اطلاعات بین نقاط مختلف نظارت می‌کنند، پلیس‌های راهنمایی آن هستند.


بلاگی برای یو فایل اینترنت ,فایل ,مهندسی ,شبکه ,اصول ,کتاب ,اصول مهندسی ,مهندسی اینترنت ,کتاب اصول ,جامع ترین ,پاورپوینت کتاب ,اصول مهندسی اینترنت منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خوردنی خرید و فروش گوسفند زنده در تهران وب سایت روانشناسی و مشاوره اینجا همه چی هست آوینا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. سامانه اطلاعاتی جامع پله برقی فروش اینترنتی و تحویل کالا درب منزل انجمن جوانان روستای خلف خبرهای جدید