دانلود فایل خلاصه کتاب ارتباط شناسی

 

دریافت فایل

 خلاصه کتاب ارتباط شناسی دکتر مهدی محسنیان راد

قابل توجه دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که هم اکنون معرف حضور شما سروران گرامی می باشد جامع ترین و کامل ترین فایل pdf خلاصه کتاب ارتباط شناسی  نویسنده دکتر مهدی محسنیان راد می باشد. این فایل شامل 15 صفحه می باشد که در قالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد .امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .درصورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

منبع کامل کتاب: محسنیان راد، مهدی (1369)، ارتباط شناسی ، تهران: انتشارات سروش

معرفی کلی کتاب:

الف) موضوع کلی مورد بحث کتاب

این کتاب قصد دارد به موضوع ارتباطات انسانی (Human communication) بپردازد و در این راستا انواع ارتباطات انسان با انسان، حیوان و ماشین را مورد مطالعه قرار می دهد و بیش از همه، انواع ارتباطات انسان با انسان را اعم از کلامی و غیر کلامی بحث می کند و در نهایت یک مدل مناسب برای این ارتباط ارائه می کند.

اگرچه این کتاب در حدود 20 سال پیش به چاپ رسیده است اما دارای ویژگی هایی است که هم چنان آن را زنده نگه می دارد. مجال برشمردن همه مزایای این کتاب نیست و فقط به این مهم – که خود نویسنده هم به آن تأکید دارد – می پردازیم که این کتاب سعی دارد خود را از زیر هیپنوتیزم بتهای دانش غرب رها کند و اگر چه در کشور جهان سومی شرق قلم می زند، اما با تکیه بر میراث فرهنگی غنی و سادگی امکانات مورد نیاز برای تحقیق، درباره بسیاری از زمینه های این حوزه به آزمون بپردازد. شاید همین اصل باعث زنده ماندن کتاب در این تاریخ طولانی شده است.  

ج) تعداد تقسیمات کتاب

این کتاب غیر از کتابنامه، واژه نامه، موضوعنامه و نامنامه از 8 فصل تشکیل شده است  که .


بلاگی برای یو فایل کتاب ,فایل ,ارتباط ,مورد ,ارتباطات ,انسان ,کتاب ارتباط ,ارتباط شناسی ,انواع ارتباطات ,ارتباطات انسان ,مهدی محسنیان ,انواع ارتباطات انسان ,کتاب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان رژیم چاقی و لاغری آنلاین فیلمودین باکسر بهترین برنامه های موجود در اینترنت اخبار فناوری - آی تی - تکنولوژی خودرو دکتر سلام | مجله پزشکی انجمن مدیریت پروژه پردیس ویس نیوز | شهرستان باوی خبر ایرانی دانلود آهنگ دوست دارم از راه دور كيارمين فرجام دانلود درمان هوسی درگذشته‌ دانلود رمان هوسی در گذشته رابطه در حضور همسر pdf اهنگ مامان قدوبالات بنازم عرق چینت شوم دورت بگردم دلتنگموقریبمموردمایدرودری رمان اشرافی شیطون بلا جلد 2 قسمت 1 پدرجناب سروان لیسانسه ها پاسختمرینویژههایجویامجدهتم تحقیق درباره عمق آب در اقیانوس هند خلیج فارس جلد سوم رمان بازگشت سه تفنگدار